تبلیغات
سلام به طرف دارایه کشتی کج خوبین

کشتی کج کاران - بیوگرافی جف هاردی

بیوگرافی جف هاردی

شنبه 11 دی 1389 02:13 ب.ظ

نویسنده : علیرضا

 برین ادامه ی مطلب

Wrestler: Jeff Hardy
Real Name: Jeffrey Nero Hardy
Birthday: August 31, 1977
Hometown: Cameron, North Carolina
Marital Status: Single
Height: 6'2 - 215 lbs
Trained by: George South Sr.
Italian Stallion
Dory Funk Jr
Debut: 1994
Previous Gimmicks: Willow of the Wisp (OMEGA)
Wolverine (OMEGA)
Jinx Brothers
Conquistadors
Finishing Move: Texas Cloverleaf (OMEGA)
Swanton Bomb (WWF)
Favorite Moves: Twist of Fate
Poetry in Motion
Double Legdrop to Midsection
Sitout Jawbreaker
Whisper in the Wind(Tumbleweed)
Catapult into Quebrad
Flying Clothesline off Barricade
Folding Double Leg Drop
Reverse of Fate
Back Kick



دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 11 دی 1389 02:29 ب.ظ