تبلیغات
سلام به طرف دارایه کشتی کج خوبین

کشتی کج کاران - چرا با تیستا مجروح شد

چرا با تیستا مجروح شد

سه شنبه 6 مهر 1389 05:23 ب.ظ

نویسنده : علیرضا
  • جزئیات مصدومیت باتیستا :

در ادامه ی مطلب

 • قهرمان سابق سنگین وزن جهان ، باتیستا در حالی که شرایط بندی خوبی داشت مصدوم شد . کمپانی دابلیو دابلیو ای دلیل مصدومیت ناگهانی باتیستا رو ، لگد رندی اورتن در راء دو هفته ی پیش اعلام کرد در حالی که مصدومیت باتیستا برمیگرده به زمانی نزدیک سه ماه پیش ! در یکی از تور های اروپایی دابلیو دابلیو ای این مصدومیت شدید تر شد و باعث شد که باتیستا مجبور بشه برای مدتی رینگ کشتی حرفه ای رو ترک کنه و کمپانی هم برای اینکه همینطوری باتیستا رو از استوری لاین ها کنار نکشه ، داستانی درست کرد و مصدومیت او رو گردن رندی اورتن انداخت تا به نحوی با یه تیر دو نشون زده باشه :

  1. داشتن استوری لاین لازم برای بعد از بازگشت باتیستا .

  2. منفور کردن رندی اورتن در بین تماشاگرا بخاطر مصدومیت باتیستا [نا موفق] .

  اون طور که در خبر ها اومده باتیستا با این مصدومیتش [از ناحیه ی همسترینگ] شش الی هشت ماه از مسابقات دور خواهد بود ، البته هنوز دکتر ها نظر خودشون رو نگفتن و این فقط یه پیش بینی بود . باتیستا باید تا چند روز دیگه به برینگهام بره و دکتر جفری دوگاس رو ببینه ، دکتری حرفه ای که چندین استار دیگه رو هم قبلا مورد عمل جراحی قرار داده . جراحی باتیستا در روز جمعه ی این هفته و در Andrew Sports Medicine & Orthopedic Center انجام خواهد شد . بد نیست بدونید که با معینه ای که دکتر های دابلیو دابلیو ای انجام دادن ، لگد رندی اورتن به صورت باتیستا باعث شد تا یکی از دندون های پایینی باتیستا بکشنه و فکش آسیب ببینه [اما مصدومیت اصلی مربوط به همسترینگ هست] !

  گفته میشه که کمپانی دابلیو دابلیو ای در تلاش هست تا باتیستا رو به نحوی تا Wrestlemania 25 آماده کنه و او رو در یکی از مسابقات تایتل مچ که احتمالا بر سر World Heavyweight Championship خواهد بود ، دخالت بده . اما امکانش خیلی کم هست که باتیستا به این زودی آماده بشه .
 • دیدگاه ها : نظرات
  آخرین ویرایش: سه شنبه 6 مهر 1389 05:32 ب.ظ