تبلیغات
سلام به طرف دارایه کشتی کج خوبین

کشتی کج کاران - اخبار

اخبار

سه شنبه 6 مهر 1389 05:14 ب.ظ

نویسنده : علیرضا

دلیل شکست خوردن آندرتیکر و جان سینا در نو وی اوت :

  دو روز پیش توسط یک سایت خبری معتبر ، دلیل شکست خوردن آندرتیکر و جان سینا در الیمینیشن چیمبر های اسمکدان و راء مشخص شد که میتونه دونستنش براتون جالب باشه .

  - دلیل شکست جان سینا در نو وی اوت ، خودش بود ! قرار بود که طی استوری لاینی کار اج و سینا به رسلمینیا کشیده بشه و سینا در رسلمینیا برابر اج قرار بگیره و کمربندش رو ببازه [سپس چند ماه دیگه پس بگیره] . اما از اونجایی که سینا دوست نداشت در رسلمینیا شکست بخوره از سران کمپانی خواست تا داستان رو عوض کنن و کاری کنن او در نو وی اوت ببازه و کمربندش رو در رسلمینیا پس بگیره ! استوری لاینی جدید نوشته شد و قرار شد تا سینا کمربندش رو در نو وی اوت به اج بده و در رسلمینیا پس بگیره . البته قسمت اول داستانی که لو رفته درست از آب در اومده ، حالا باید ببینیم قسمت دومش [رسلمینیا] چی میشه .

  - اما میرسیم به آندرتیکر و شکست جنجالی او در نو وی اوت که سر و صدای زیادی به همراه داشت . کمپانی دابلیو دابلیو ای میخواست که کمربند دابلیو دابلیو ای به راء منتقل بشه و حتما باید این کمربند از اج گرفته میشد و به یکی دیگه از استار های حاضر در چیمبر میرسید . کمپانی علاقه ای به چمپ کردن کازلاو ، بیگ شو و جف هاردی نداشت پس دو گزینه باقی میموند که اون هم تریپل ایچ و آندرتیکر بودن . اکثر تماشاگرا آندرتیکر رو پیروز اون جدال پایانی میدونستن اما کمپانی تصمیم نداشت تیکر رو چمپ کنه . چون به هر حال باید کمربند به راء میرفت و در رسلمینیا به رندی اورتن میرسید ، پس تیکر باید به این ترتیب به راء منتقل میشد [که اصلا دوست نداشت درفت بشه] و همچنین در رسلمینیا شکست بخوره و علاوه بر از دست دادن کمربند ، رکوردش هم شکسته بشه . پس راهی نبود جزء قهرمان کردن تریپل ایچ ، درفت او به راء ، اضافه کردنش به داستان مک منز و لگسی و قرار دادن او برابر برنده ی احتمالی مین ایونت رسلمینیا 25 ، رندی اورتن !

  خوب ، این تمام چیزی بود که منتشر شده بود [با جزئیات کامل] و حالا دلیل شکست خوردن این دو استار که اکثرا این دو رو برنده ی چیمر میدونستن مشخص شد . همچنین گفته میشه که آندرتیکر برای مدتی از تایتل مچ ها دور خواهد بود.
  دیدگاه ها : نظرات
  آخرین ویرایش: - -